Construction Chamber of the Slovak Republic, Строительнaя палата Словацкой Республики, Chambre de construction de la République Slovaque

Monthly Archives: august 2017

Aktuálna infomácia Britskej obchodnej komory

Vážení členovia a priatelia,

Dúfam, že sa všetci tešíte z dlhých letných dní. V priebehu času sme nevideli, že každý z nás bol zaneprázdnený pri príprave nových podujatí, aby pomohol vášmu podnikaniu rásť. Rozlúčime sa s letnou sezónou v septembri na podujatiach Späť na podnikanie v Bratislave av Košiciach, kde predstavíme naše plány a privítame Vaše návrhy na budúci vývoj.

 

Ďalšia fáza rozhovorov s Brexitom môže byť oneskorená, ale Británia verí, že začne v októbri. Britská vláda je presvedčená, že do októbra dosiahne dostatočný pokrok, aby presunula rokovania do ďalšej fázy, a že má pripraviť sériu dokumentov o stratégii Brexit budúci týždeň. Tento krok sa uskutoční krátko pred začiatkom tretieho kola rozhovorov medzi Londýnom a Bruselom o Británii, ktorá opúšťa EÚ. Tieto dokumenty budú znamenať „významný krok vpred“ k dosiahnutiu výsledkov minuloročného referenda a na našich udalostiach Späť na podnikanie vám prinesieme najnovšie informácie.

 

A nakoniec by som rád privítal našich nových členov – Starú múdrosť, Asociáciu medzinárodných úverových riaditeľov a profesionálov, Viditeľnú propagáciu, Screening Solutions a Hotel Falkensteiner. S potešením môžeme spolupracovať s našimi novými partnermi.

 

Vychutnajte si posledné týždne tohto leta a teším sa na vás v septembri!

S úctou, Denisa Brightonová
Výkonný riaditeľ
Britská obchodná komora
V Slovenskej republike

Ďalšie informácie o akciách  Britskej obchodnej komory nájdete TU.

Kalendár udalostí
august 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
« jún   sep »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archív

Copyright © 2015. All Rights Reserved Ivan Pauer, Strmá 616/26, 949 01 Nitra, Slovenská republika.