Boli sme na: IV. KONGRES LEPŠIA SPRÁVA 2020

V dňoch 3. až 6. marca sa zúčastňujeme veľmi zaujímavého a podnetného kongresu združenia pre lepšiu správu bytových domov vo Vyhniach. Konferencia je interaktívna s veľmi dobrou spoluprácou a komunikáciou diskutujúcich a pléna. Z nášho pohľadu sú pre nás a správcov zaujímavé témy o bezpečnosti bytových domov a legislatívne problémy. Zo strany Komory sa na konferencii aktívne zúčastnil jej prezident Ivan Pauer. Súčasťou tohto stretnutia prvého podujatia so združením ZLSBD boli aj rokovania o užšej spolupráci našich združení v legislatívnej problematike a problematike bezpečnosti stavieb.

Fotodokumentácia:

Na obrázku môže byť: 3 ľudia, vrátane používateľa Ivan Pauer, sediaci ľudia, oblek a interiér

Ing. Silvia Bačová, SPRAVIS s.r.o.,           JUDr. Mgr. Marek Perdík, predseda ZLSBD
Ivan Pauer, prezident Stavebnej komory SR,

Ivan Pauer, prezident Stavebnej komory SR, Marek Lackovič, starosta obce Hviezdoslavov, Ing. Viera Rajprichová, odbor štátnej stavebnej správy Ministerstva dopravy a výstavby SR, Ing. Pavol Kováčik PhD., MBA, prezident Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska, Ing. Miroslav Vereš, výkonný predseda Združenia pre podporu obnovy bytových domov a Mgr. Katarína Timoranská, Združenie pre lepšiu správu bytových domov.

máj 2020
« apr